18 czerwca uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w spotkaniu profilaktyczno-edukacyjnym z funkcjonariuszem Policji asp. sztab. Łukaszem Proszowskim. Głównym celem wydarzenia było przypomnienie zasad bezpieczeństwa podczas zbliżających się wakacji oraz uświadomienie odpowiedzialności za własne zachowanie.
